українська російська англійська
Ігор Насалик доручив терміново розслідувати причини невиконання НАК "Нафтогаз України" плану дій з передачі активів до ПАТ "Магістральні газопроводи України"
21.09.2017 | 09:49
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

20 вересня Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик провів засідання комісії з розслідування причин невиконання Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» плану дій з передачі активів, матеріально-технічних та інших ресурсів до ПАТ «Магістральні газопроводи України». Комісія утворена на виконання п.8 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2017 року № 52.

Ігор Насалик зауважив, що з боку Міненерговугілля України всі пункти, передбачені постановою Уряду від 1 липня 2016 р.  № 496, повною мірою виконані. Перелік активів, матеріально-технічних цінностей та інших ресурсів погоджено з Секретаріатом Енергетичного Співтовариства та затверджено Урядом. Водночас НАК «Нафтогаз України» в обхід цього рішення внесено зміни до зазначеного переліку.

Міністр доручив у 10-денний термін розслідувати причини невиконання Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» плану дій з передачі активів, матеріально-технічних та інших ресурсів до ПАТ «Магістральні газопроводи України», неналежного проведення інвентаризації майна, яке підлягає передачі, а також розслідувати проведення НАК «Нафтогаз України» власного анбандлінгу, який суперечить рішенням Уряду та Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

 

версія для друку