українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко провів нараду щодо забезпечення телевізійної трансляції зимових Олімпійських ігор-2018
21.09.2017 | 12:45
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка за участі Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, представників Національного олімпійського комітету, Міністерства фінансів, Державного комітету телебачення і радіомовлення, Національної суспільної телерадіокомпанії України, компанії «Discovery Communications» відбулася нарада щодо забезпечення трансляції в Україні ХХІІІ зимових Олімпійських ігор 2018 року з міста Пхьончхан (Південна Корея).

Міжнародний олімпійський комітет передав телевізійні та мультиплатформенні права на трансляцію ігор – компанії «Discovery Communications». Для отримання прав на трансляцію в Україні Олімпійських ігор у Пхьончхан зазначеній компанії має бути сплачено у поточному 2017 році перший внесок в розмірі 600 тис. доларів США.

З огляду на відсутність зацікавленості з боку комерційних українських телеканалів передбачається, що трансляцію Олімпійських ігор буде здійснювати Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ), яка наразі й має придбати відповідні телевізійні права.

 «У національних інтересах країни та в інтересах усіх шанувальників спорту забезпечити пряму трансляцію Олімпійських ігор. Незважаючи на усі ускладнення, які ми маємо цього року, в тому числі через реформування суспільного мовника, ми маємо разом знайти рішення і розв’язати цю проблему», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

За результатами наради надано доручення напрацювати спільно з НСТУ проект спеціального урядового рішення, яке дозволить профінансувати у 2017 внесок на придбання прав на трансляцію в Україні ХХІІІ зимових Олімпійських ігор 2018 року з міста Пхьончхан (Південна Корея).

Нагадаємо, ХХIIІ зимові Олімпійські ігри триватимуть з 9 до 25 лютого 2018 року в місті Пхьончхан (Корея). Українські спортсмени планують взяти участь в 11 видах спорту із 15 представлених на Іграх (біатлон, лижні гонки, фігурне катання, санний спорт, скелетон, фрістайл, гірськолижний спорт, сноубординг, стрибки на лижах, лижне двоборство, шорт-трек).

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку