українська російська англійська
Італія рішуче налаштована сприяти врегулюванню російсько-українського конфлікту під час свого головування в ОБСЄ у 2018 році
21.09.2017 | 13:26
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

Під час перебування в Нью-Йорку Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Міністром закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії Анджеліно Альфано.

Очільники зовнішньополітичних відомств України та Італії обговорили перспективи ініційованої Україною ще в 2015 році операції ООН з підтримання миру. Італійській стороні були наведені додаткові аргументи щодо розгортання місії на всій території ОРДЛО, в першу чергу уздовж тимчасово неконтрольованої частини українсько-російського кордону.

У рамках обговорення посилення ролі ОБСЄ у врегулюванні російсько-українського конфлікту італійську сторону було запрошено відвідати Україну у листопаді ц.р. напередодні італійського головування в цій організації у 2018 році. Серед ключових завдань візиту має бути здійснення безпосередньої оцінки ситуації поблизу лінії розмежування та наслідків агресії Росії проти нашої держави.

Сторони також обговорили прогрес у впровадженні реформ в нашій країні, а також ініціативи України із залучення експертного потенціалу держав G7 з метою їх реалізації.

 

версія для друку