українська російська англійська
Дуже важливо отримати якісних фахівців з реформ до директоратів, - Міненерговугілля
21.09.2017 | 14:30
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 21 вересня,  в.о. державного секретаря Юлія Підкоморна  обговорила з представниками Представництва ЄС в Україні питання реформування Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, яке увійшло до переліку міністерств, залучених до пілотного проекту з реформи державного управління.

Юлія Підкоморна ознайомила з кроками щодо утворення трьох директоратів за напрямами: стратегічного планування та європейської інтеграції, енергетичних ринків та викопних видів палива. При цьому вона зазначила, що організаційна робота вже виконана, і на сьогодні розпочинається наступний етап – відбір персоналу на основі конкурсу.

«На сьогодні є чітке розуміння, якими мають бути директорати і які мають бути там фахівці. Дуже важливо отримати якісних кандидатів», - наголосила в.о. державного секретаря.

Під час спілкування з європейськими колегами Юлія Підкоморна звернула увагу на важливість ефективної взаємодії майбутніх директоратів у процесі  роботи для реалізації політики в енергетичній сфері.

З боку Представництва ЄС наголосили про підтримку реформ в Україні та готовність допомагати в імплементації законодавства відповідно до законодавства ЄС.

Юлія Підкоморна зазначила, що співпраця з ЄС є пріоритетом для Міненерговугілля.

«Будемо раді конструктивним ідеям з питань реформування Міністерства», - резюмувала в.о. державного секретаря.

У зустрічі взяли участь Йоханнес Баур – заступник керівника енергетичної групи «Група підтримки України» , Марія Масловська – політичний радник Представництва Європейського Союзу в Україні з питань реформування державної служби та Ольга Сімак – координатор сектору Представництва Європейського Союзу в Україні.

Нагадаємо, сьогодні відкрито вакансії на посади у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.

версія для друку