українська російська англійська
На Дніпропетровщині з'явиться сучасний навчально-виховний комплекс
21.09.2017 | 17:52
ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Дніпропетровській надав дозвіл на реконструкцію школи в с. Миколаївка Новомосковського району.

За проектом реконструкції навчальний заклад по вул. Шкільна, 1 перетвориться на навчально-виховний комплекс, що включає в себе дитячий садок, середню та старшу школу. Замовником будівництва є Управління капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Після завершення будівельних робіт у новоствореній освітній установі навчатиметься 280 школярів та 80 дошкільнят. А також працюватимуть 39 фахівців, з яких 25 – це персонал школи, а 14 – дитсадка.

Загальна площа приміщень НВК складе 5,7 тис. м², корисна – 5,3 тис. м². Це буде сучасний освітній простір, що забезпечить доступ до якісної школи дітей з сільської місцевості, де буде створено всі умови як для інклюзивного навчання, так і для steam-освіти.

Всього у 2017 році Департаментом на Дніпропетровщині зареєстровано 2 тис. документів дозвільного характеру. Зокрема, 1122 дозвільних документи та 15 дозволів про початок будівельних робіт, 771 декларацію та 21 сертифікат про готовність об’єкта до експлуатації.

версія для друку