українська російська англійська
Володимир Гройсман: Ми заборонили "маски-шоу" і будемо підтримувати розвиток легального бізнесу
22.09.2017 | 12:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернуся до керівників Міністерства внутрішніх справ та Державної фіскальної служби з вимогою не застосовувати силових методів при перевірках підприємців, в разі відсутності реальних загроз життю службовців, і вибудовувати цивілізовані стосунки з бізнесом. Про це Глава Уряду сказав під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

«Я заборонив проведення "маски-шоу", є мій лист на керівників ДФС та МВС про те, що якщо немає реальної загрози співробітників, нема чого ходити в масках та з автоматами, - сказав Прем’єр-міністр. - І я завжди буду на стороні легального бізнесу. Підкреслюю - легального».       

Володимир Гройсман відзначив, що сьогодні робота силових відомств з бізнесом змінюється, стає більш цивілізованою.

«У нас є ознаки нормальної цивілізованої взаємодії бізнесу й ДФС. І це говорить сам бізнес, ділові асоціації», - сказав Глава Уряду.

Довідково: Глава Уряду висловив ідею повної заборони силових обшуків підприємств під час зустрічі з великим бізнесом за участі Президента України та Генерального прокурора України. Володимир Гройсман підкреслював, що будь-який необґрунтований тиск на бізнесце ключовий фактор зниження темпів економічного зростання та руйнування планів щодо збільшення інвестицій в економіку України.

версія для друку