українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем машинобудівника
24.09.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

 

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю всіх працівників галузі з професійним святом – Днем машинобудівника!

Українські машинобудівники, маючи значний досвід, розробляють і проектують найскладніші системи і прилади: побутову техніку і засоби радіозв’язку, устаткування для легкої і харчової промисловості, верстати і агропромислову техніку. Наше виробництво включає в себе хімічне та будівельне машинобудування, устаткування для видобутку корисних копалин та підприємств важкої промисловості. Українські фахівці авіакосмічної галузі мають високу репутацію на світовій арені.

В Україні виробляється також чимало складної військової техніки, яка відповідає сучасним стандартам та робить Збройні Сили України одними з найбільш боєздатних у Європі. Українські лікарні забезпечуються сучасним устаткуванням, що вироблено в Україні та дає змогу діагностувати і лікувати найскладніші захворювання. Фактично, існують цілі галузі промисловості, які можуть забезпечити українські машинобудівники. І разом ми здатні відновити наш потенціал!

Сьогодні, коли вітчизняна промисловість відроджується і триває економічне зростання, від рівня підготовки спеціалістів, винагороди за їх працю, умов їх роботи залежить реалізація масштабної політики нової індустріалізації. Тому Уряд розглядає машинобудування як одну з найважливіших комплексних галузей промисловості, від якої залежить подальший економічний успіх країни.

Упевнений, що завдяки Вашій кропіткій роботі ми забезпечимо сталий розвиток усього вітчизняного господарства. Бажаю всім працівникам галузі професійного зростання, нових досягнень та реалізації найсміливіших проектів!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                                          Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку