українська російська англійська
Національна збірна України "Ігри Нескорених" розпочала тренування у Канаді
22.09.2017 | 15:37
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

15 учасників основного складу та 11 членів резерву, серед яких 4 діючих військовослужбовці Збройних Сил України Національної збірної України «Ігри Нескорених» 21 вересня прибули до міжнародного аеропорту «Торонто-Пірсон», де їх гаряче зустріли представники української діаспори та Надзвичайний і Повноважений Посол України в Канаді.

Після розміщенні у готелі та проходження акредитації, українські спортсмени приступили до тренувань. З 23 вересня наші герої змагатимуться за перемогу з бігу, пауерліфтингу, плавання, стрільби з лука, велоспорту, веслування на тренажерах та штовхання ядра.

Міжнародні змагання продовжаться по 30 вересня.

Довідково

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ (англ. Invictus Games) — міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов'язку, засновані Принцем Гаррі.

Перші Ігри відбулися 2014 року у Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри у Орландо, а вже у 2017 році Ігри Нескорених відбудуться у Торонто (Канада) і вперше українська команда військових візьме у них участь.

Підготовка української команди тривала майже рік, до процесу були залучені Міністерство оборони України, Національна гвардія України, Національна поліція України, Державна прикордонна служба України, Міністерство молоді та спорту, Міністерство соціальної політики, Міністерство закордонних справ, Міністерство інформаційної політики, Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату КМУ та партнери національної збірної Ігор Нескорених України: Агенція НАТО з підтримки та постачання, міжнародна компанія Crown Agents, Центр стратегічних комунікацій StratCom Ukraine, телеканал СТБ, мережа АЗС KLO, партнери з протезування кандидатів та учасників Національної збірної України Ігор Нескорених.

Офіційна сторінка «Ігор Нескорених»: invictusgames.in.ua.

Слідкуйте за новинами «Ігор Нескорених» та підготовкою української збірної в соціальних мережах: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube.

 

 

 

версія для друку