українська російська англійська
Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest виходить в регіони і розраховує залучити малий та середній бізнес до проектів
25.09.2017 | 13:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Започаткований за сприяння Кабінету Міністрів України Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest за пропозицією Глави Уряду готовий відкрити представництва в регіонах України і залучити до своїх проектів малий та середній бізнес. Про це повідомив директор Офісу Данило Білак під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

«Я хотів би, аби малий та середній бізнес став клієнтом Офісу, який буде чітко розуміти проблематику при створенні підприємств і реалізації проектів», - сказав Володимир Гройсман.

Цю ідею підтримав Данило Білак. Він повідомив, що робота в заданому напрямку вже ведеться. «Регіони – це один з наших ключових пріоритетів, - сказав Данило Білак. – Ми вже відкрили офіс в Івано-Франківську, який обслуговує області Західної України. В жовтні хочемо відкрити офіс у Вінниці для обслуговування п’яти областей  Центральної України. Також розглядаємо Дніпро – як можливість для Сходу та Південної частини. І це архіважливо для нас».

 

Довідково

Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest створено постановою Уряду в жовтні 2016 року. Ключові напрямки діяльності Офісу – надання інформації про можливості України, а також робота з інвесторами у вирішенні їх потреб та проблем. Основними напрямками комунікативної стратегії UkraineInvest є представлення виробничих можливостей України, інфраструктурних проектів, потужностей агросектору, енергетики та презентація програм з енергоефективності.   

Наразі Офіс бере активну участь у формуванні нормативної бази ведення бізнесу в Україні, проводить експертний аналіз середовища, формує порядок денний ключових проблем формування ділового клімату в Україні.  

 

 

 

версія для друку