українська російська англійська
Прозорий продаж нестратегічних держактивів дасть можливість залучати інвестиції та створювати нові робочі місця, - Прем'єр-міністр
25.09.2017 | 13:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прозорий продаж державних активів, які не мають стратегічного значення для економіки держави, може стати ефективним інструментом залучення інвестицій, технологій та створення нових робочих місць в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Я відстоюю відкритий продаж. Це дасть можливість залучати інвестиції, створювати нові робочі місця, розвивати нові технології, виробництво», - сказав Володимир Гройсман.

Він додав, що мала приватизація наразі відбувається з використанням системи ProZorro, коли всі процедури відбуваються в режимі он-лайн. «Для мене важливо, аби підприємства й підприємці були успішними», - додав Глава Уряду.

Довідково

В середині вересня Уряд спільно з експертним середовищем представили нову редакцію проекту закону про приватизацію в Україні, яка змінює підходи до продажу підприємств, захисту прав інвесторів, запроваджує інститут радників та засади англійського права. Глава Уряду Володимир Гройсман сподівається на ухвалення проекту закону вже до кінця року, аби його норми запрацювали вже з січня 2018 року, і Україна могла розпочати нову хвилю масштабної приватизації держактивів.     

 

версія для друку