українська російська англійська
Уряд зробить усе можливе для збільшення розміру пенсій з першого жовтня після ухвалення пенсійної реформи
25.09.2017 | 17:56
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Уряд зробить усе можливе для збільшення розміру пенсій з першого жовтня після ухвалення пенсійної реформи. Про це заступник Міністра соціальної політики Микола Шамбір розповів в ефірі телеканалу «Еспресо», темою якого стала пенсійна реформа.

За словами урядовця, рішення про підвищення пенсій потребує обов’язкового внесення змін до законодавства, а отже для цього потрібне ухвалення пенсійної реформи.

“З 2014 року процес перерахунку пенсій був зупинений відповідним Законом, а тому потрібно приймати Закон для розблокування цієї норми. При цьому, головним завданням Уряду є проведення повноцінної реформи, яка збалансує пенсійну систему”, - заявив заступник Міністра.

На жаль, через брак часу Парламент не встиг на минулому пленарному тижні розглянути законопроект про пенсійну реформу у другому читанні. Проте, є сподівання на його результативний розгляд на початку наступного тижня, що надасть можливість Уряду провести осучаснення пенсій.

“Уряд зробив усе можливе для досягнення компромісу з народними депутатами у питанні пенсійної реформи, а тому є сподівання на його прийняття у другому читанні, що дозволить провести осучаснення, тобто підвищення, пенсій з першого жовтня”, - заявив Микола Шамбір.

 

 

 

версія для друку