українська російська англійська
Глава Уряду: Україна готова демонструвати суттєві темпи економічного розвитку, і це додатковий стимул для інвестування
26.09.2017 | 10:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна готова демонструвати суттєві темпи економічного зростання, і це має стати додатковим стимулом інвестування в нашу державу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Київського інвестиційного форуму.

«Україна виходить на економічне зростання – тож в наступному році буде вироблено робіт та послуг на сотні мільярдів гривень більше. І ми маємо зробити все, аби цей ріст був більший за (прогнозовані) 3%», - сказав Глава Уряду. 

Він підкреслив, що завданням Уряду було й залишається створення правил й засад інвестування, спрощення ведення бізнесу, запровадження розумних регуляцій, які сприяють розвитку, а не ставлять додаткові бар’єри. «Важливо, аби кожна інвестиція була успішною. Ми віддані створенню нормальних, якісних правил», - підкреслив Володимир Гройсман. Він нагадав, що інструментом досягнення цілей служать створені  при Кабінеті Міністрів  Офіс з залучення та підтримки інвестицій, Урядовий уповноважений з питань підтримки інвестування.

«Важливою є й децентралізація, адже на місця ми передали не просто гроші, а інструменти розвитку.  Робочі місця та національний продукт створюються на місцях. І інструменти децентралізації мають використовуватися не як інструменти тиску, а як інструменти розвитку, - сказав Прем’єр-міністр. – І сьогодні на Київському інвестиційному форумі ми бачимо, що столиця підготувала низку якісних проектів на десятки мільярдів гривень. Тож завдання – аби інвестувати було легко, вести бізнес було легко. Ми зі свого боку запропонували бюджет розвитку (на 2018 рік), заклали ріст на три роки, а отже, забезпечили прогнозованість для бізнесу і заклали багато програм розвитку – передусім агросектору, інфраструктури, будівництва доріг. Хочу закликати всіх інвестувати. Ми навряд чи зможемо знайти ще одну країну з таким прогнозним ростом, який демонструватиме Україна».

Довідково: Київський інвестиційний форум проходив за сприяння Київської міської адміністрації. Його метою стала популяризація можливостей столиці, її туристичного потенціалу та інвестиційних проектів – виробничих, інфраструктурних та соціально-культурних. Серед них – проекти побудови канатної дороги, відновлення столичного парку атракціонів «Гідропарк», розбудова зон відпочинку тощо. Як підкреслив Київський міський голова Віталій Кличко, Київ стає надійним та перспективним містом для інвестування і має плани перетворитися на столицю – лідера змін з високим рівнем життя.  

 

версія для друку