українська російська англійська
Сергій Яровий: Керівники, які не здатні контролювати ситуацію в області, будуть залишати свої посади
26.09.2017 | 14:46
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

26 вересня у Міністерстві внутрішніх справ України відбулася селекторна нарада, під час якої перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий наголосив, що керівники, які не здатні контролювати ситуацію в області, будуть залишати свої посади.

«У зв’язку з останніми резонансними подіями у нашій державі, ми активізували роботу на місцях. Я хотів би, щоб керівники підрозділів, які координуються МВС, зробили принципові висновки. Можеш працювати - будемо допомагати, не спроможний - дай дорогу іншій посадовій особі, яка буде і має бажання змінювати ситуацію», - зазначив перший заступник Міністра внутрішніх справ.

Він також додав, що вся відповідальність за недостатню ефективність роботи покладена на керівників на місцях.

«За порядок в областях відповідають керівники. Ефективність роботи свідчить про їх професіоналізм, прагнення керувати особовим складом і забезпечувати правопорядок в регіонах», - зазначив Сергій Яровий.

Перший заступник Міністра звернув увагу на організацію роботи з особовим складом.

«Бувають ситуації, коли ми лише констатуємо події. З такою організацією та відповідальністю керівників у нас можуть виникнути проблеми з кількістю особового складу. Кожен керівник має пам’ятати, що нічого не вартий без особового складу, його допомоги та підтримки, адже весь тягар служби лягає саме на них»,   підкреслив він.

Нагадаємо, що нещодавно були призначені нові керівники підрозділів на Хмельниччині, Харківщині, Полтавщині та в Донецькій області. Раніше Сергій Яровий представив нового заступника голови Національної поліції – начальника Головного слідчого управління Віталія Невгада.

 

версія для друку