українська російська англійська
Олександр Ярема зустрівся з делегацією Фонду ООН у галузі народонаселення
26.09.2017 | 15:36
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

25 вересня 2017 року у Міністерстві молоді та спорту України відбулася зустріч заступника Міністра Олександра Яреми з делегацією Фонду ООН у галузі народонаселення (ФН ООН) на чолі з Директором Регіонального офісу країн Східної Європи та Центральної Азії  Аланною Армітаж.

Олександр Ярема висловив вдячність представникам ФН ООН за плідну співпрацю з Міністерством щодо розвитку ефективної молодіжної політики. Зокрема, Заступник Міністра подякував за допомогу, що надається ФН ООН у питанні вдосконалення законодавства стосовно фінансової підтримки молоді в Україні, ефективну координацію діяльності Робочої групи ООН з питань молоді, до роботи якої залучений Мінмолодьспорт; підтримку Фондом ініціативи, що спрямована на працевлаштування молодих людей – "Пакту заради молоді – 2020". Олександр Ярема зазначив, що Фонд є надійним партнером Мінмолодьспорту в реалізації Пакту. У поточному році в рамках реалізації цієї ініціативи вже досягнуто значних позитивних результатів: "Пакт заради молоді – 2020" вже підписали 60 компаній та організацій, створено 190 партнерств з освітнім сектором та більше 11 000 місць для роботи і стажування молоді; проведено 3 із запланованих 7 форумів "Бізнес – молодь: ефект WOW від співпраці" (у мм. Кременчук, Одеса, Дніпро, Харків, Луцьк, Запоріжжя, Київ); підготовлено керівництво для компаній “Бренд роботодавця для молоді”.

Під час зустрічі сторони обговорили питання спільних заходів щодо подальшого впровадження цієї та інших ініціатив, спрямованих на підтримку молоді, зокрема щодо розробки Національного плану дій щодо реалізації Пакту заради молоді, реалізації ініціативи «Молодіжна столиця України», інших необхідних для молоді проектів та ініціатив.

У зустрічі також взяли участь керівник представництва ФН ООН в Україні Каспар Пік, експерт з комунікацій представництва ФН ООН в Україні Надія Ковалевич і начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту Наталія Радчук.  

 

 

 

версія для друку