українська російська англійська
Незалежно від зовнішнього фінансування Україна працюватиме над створенням нових переходів на кордоні з ЄС, - Іванна Климпуш-Цинцадзе
26.09.2017 | 17:46
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Незалежно від зовнішнього фінансування Україна працюватиме над створенням нових переходів на кордоні з ЄС. Про це під час зустрічі з регіональними журналістами заявила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем`єр-міністр повідомила, що Державна фіскальна служба, яка довгий час була бенефіціаром грантових коштів Європейського Союзу для розбудови прикордонної інфраструктури, не змогла забезпечити якісно проведену роботу. «Вони мали шість проектів із розбудови переходів. Зараз є багато питань до того, як використовувалися гроші ЄС, починаючи, підкреслюю, аж із 2007 року. Тобто це дуже давня проблема», – зазначила вона.

За її словами, в умовах, що склалися, до кінця цього року на кордоні України з ЄС має з`явитися два нових переходи, ще кілька – орієнтовно всередині 2018 року. «Ми зараз активно працюємо з ДФС над планом заходів із виправлення ситуації, узгоджуючи його з обласними державними адміністраціями та прикордонниками», – сказала Віце-прем`єр-міністр.

Іванна Климпуш-Цинцадзе переконана, що уникнути зловживань коштами, наданими ЄС, у майбутньому допоможе центр протидії шахрайству, створення якого є одним із наших зобов`язань в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 

версія для друку