українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Громадам треба вчитися правильно використовувати гроші, отримані внаслідок децентралізації
26.09.2017 | 17:55
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Не всі громади вміють раціонально використовувати гроші, отримані внаслідок реформи децентралізації. Про це під час зустрічі з регіональними журналістами сказала Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«На жаль, ми зіштовхнулися з проблемою, коли на місцях часто немає бачення того, як інвестувати кошти в розвиток регіонів, громад», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона вважає, що вирішити цю проблему можна, в тому числі, залучивши європейських партнерів України до навчання людей у регіонах. «Навчання мало би передбачати і краще вміння користуватися наявними інструментами, і вміння використовувати ті великі можливості, які дає реформа децентралізації в Україні», – зазначила Віце-прем`єр-міністр. На її думку, ефективною в цій роботі була би допомога в рамках європейської програми U-LEAD.

Довідково

Програма U-LEAD фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Її метою є підтримка створення прозорої і підзвітної багаторівневої системи управління, яка реагуватиме на потреби громадян. Це передбачає посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою реалізації регіональної політики та реформи децентралізації, а також удосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні для громадян України.

 

версія для друку