українська російська англійська
Обговорено найкращі практики формування енергетичної політики у сфері відновлювальної енергетики
26.09.2017 | 18:47
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

25-26 вересня 2017 року у м. Києві в рамках Програми технічної допомоги ЄС EU4Energy за сприяння Міненерговугілля України відбувся Форум «Відновлювальні джерела тепла та кращі практики з енергетичної політики», організований однією із найбільш авторитетних міжурядових організацій – Міжнародним енергетичним Агентством (МЕА).

Під час Форуму розглядалися глобальні тенденції та підходи в реалізації політики країнами-учасницями щодо відновлювальних джерел енергії, тематичні дослідження, що відображають специфіку країни, регіональні та міжнародні аспекти.

Особливу увагу приділено питанню формуванню енергетичної політики країнами учасниками. «Схвалена Урядом Енергетична стратегія України на період до 2035 року визначає ключові орієнтири та пріоритети розвитку паливно-енергетичного комплексу на довгострокову перспективу», - зауважила Наталія Бойко, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції, під час відкриття Форуму.

У Форумі взяли участь представники міністерств та відомств України та країн партнерів МЕА (Грузія, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Молдова, Азербайджан, Білорусь), провідних енергетичних організацій, Європейської Комісії та експерти МЕА з питань енергоефективності, енергетичної безпеки та статистичних даних у сфері енергетики.

Від Міненерговугілля участь у заході взяли заступник директора Департаменту стратегії розвитку ПЕК та інвестиційної політики Віталій Кушніров та завідувач сектору співробітництва з міжнародними організаціями  Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Микола Колісник.

 

 

 

версія для друку