українська російська англійська
В'ячеслав Аброськін: Ситуація на Вінниччині перебуває під контролем
27.09.2017 | 09:41
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

Поліцейські  Вінниччини та придані сили з   чотирьох областей України працюють в посиленому режимі  у зв’язку з надзвичайною ситуацією.  Близько трьох тисяч поліцейських Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Київської та Чернівецької областей  забезпечують безпеку людей, проводиться евакуація населення. Станом на 7.00 годину інформація про потерпілих внаслідок вибухів до поліції не надходила.

Правоохоронці забезпечують публічну безпеку і порядок на територіях, прилеглих до епіцентру пожежі та вибухів боєприпасів на території однієї з військових частин. Поліцейські вживають заходи по забезпеченню збереження майна громадян, які вимушені виїхати з небезпечних територій.

Безпосередньо на місці події діяльність підрозділів поліції координує т.в.о Голови  Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

«Працюють всі необхідні служби, правоохоронні підрозділи. 239 працівників поліції патрулюють безпосередньо місто Калинівку. Обстановка повністю під контролем, підтверджених фактів мародерства не зафіксовано», –  прокоментував ситуацію на Вінниччині керівник Нацполіції України.

Поліцейські  надають допомогу в проведенні термінової евакуації людей з місць, які можуть потенційно бути ураженими уламками від вибуху снарядів – населених пунктів Калинівського та Вінницького районів. Вже евакуйовано понад 30 тисяч людей.

Піші патрулі правоохоронців проінструктовані на виявлення людей, які з різних причин залишаються на небезпечних територіях.

Внаслідок влучення снарядів сталося загорання чотирьох житлових будинків.  Наразі рятувальники працюють над ліквідацією пожежі.

Усі служби  працюють над ліквідацією надзвичайної ситуації та її наслідків.

Станом на 7-му годину ранку інформація  про потерпілих внаслідок вибухів до поліції не надходила.

 

 

версія для друку