українська російська англійська
Володимир Гройсман: Нам потрібно повне розслідування причин події в Калинівці
27.09.2017 | 11:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює глибоке й повне розслідування причин надзвичайної події в м.Калинівка Вінницької області, де на військових складах зайнялася пожежа й почалася детонація боєприпасів.

«Нам потрібно глибоке розслідування причин події в Калинівці», - сказав Володимир Гройсман.  За його словами, ситуація нагадує аналогічні випадки в Балаклеї та інших містах, і арсенал боєприпасів, ймовірно, знищений не випадково.

«Саме тому нам треба переконатися в тому, що всі винні понесуть відповідальність», - сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що вже до кінця дня ситуація в Калинівці буде покращена. І як тільки пожежу  буде локалізовано, розпочнеться розмінування. Наразі створено спеціальний штаб, завдання якого – проведення всіх технічних робіт, відновлення пошкоджених об’єктів та допомога постраждалим.  

«Хотів би подякувати начальнику Генерального штабу, військовим, ДСНС, Нацгвардії – за проведену роботу. Також відзначу якісні дії місцевої влади, громадськості. Дякую всім, хто допомагав в складну хвилину мешканцям уражених територій. Зараз наше завдання – забезпечити безпеку громадян», - додав Глава Уряду.  

 

 

версія для друку