українська російська англійська
Процес включення Канадою України до "Переліку країн, до яких можливий експорт зброї" перебуває на фінальній стадії
27.09.2017 | 13:40
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

 Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела робочу зустріч з Міністром національної оборони Канади Харджитом Сінгх Сейджанном.

 Співрозмовники обговорили питання поглиблення двосторонніх відносин та, в контексті співпраці з НАТО, допомоги канадської сторони у реалізації реформ українського сектору безпеки і оборони, оборонно-технічного співробітництва тощо.

 Сторони відзначили, що сьогодні Україна є не тільки отримувачем допомоги, але й виступає донором безпеки для регіону та світу.

 Міністр Х.Сінгх Сейджанн підкреслив, що головною метою у питаннях надання підтримки Україні є не суто технічна допомога, а, в першу чергу,  розбудова можливостей оборонно-безпекового сектору. За його словами, процес включення України до «Переліку країн, до яких можливий експорт зброї» перебуває на фінальній стадії.

 Також особливу увагу на зустрічі було приділено питанням впровадження в Україні політики гендерної рівності та імплементації Резолюції РБ ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека». Як зазначила Віце-прем’єр-міністр, найбільш успішними мають потенціал стати саме ті сфери діяльності, в яких ролі, права й обов’язки жінок і чоловіків є рівними.   

 Окремо співрозмовники позитивно відзначили участь національної збірної України у міжнародних спортивних змаганнях для поранених під час бойових дій військовослужбовців «Ігри Нескорених», які відбуваються цими днями у м. Торонто (Канада).

 Сторони підкреслили, що докладатимуть подальших зусиль для зміцнення двосторонніх відносин, зокрема, у контексті реформування  оборонної складової держави відповідно до стандартів НАТО та демократичних цінностей.

 

версія для друку