українська російська англійська
Кабінет Міністрів призначив Степана Кубіва представником Уряду у наглядовій раді Ради бізнес-омбудсмена
27.09.2017 | 14:32
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 27 вересня, Кабінет Міністрів України призначив Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва представником Уряду у наглядовій раді Ради бізнес-омбудсмена. Рішення сприятиме забезпеченню належного представництва Уряду в наглядовій раді Ради бізнес-омбудсмена.

Серед ключових завдань Ради бізнес-омбудсмена є підготовка пропозицій органам влади щодо державної політики у сфері підприємницької діяльності, надання їм рекомендацій щодо вдосконалення роботи таких державних органів та органів місцевого самоврядування у напрямку покращення умов для здійснення підприємницької діяльності.

“Діяльність Ради бізнес-омбудсмена має допомагати ефективному діалогу між бізнесом і владою. Ми продовжуємо ключові реформи для покращення бізнес-клімату і нам важливо чути потреби та проблеми бізнесу, щоб мати змогу ефективно проводити подальші реформи та приймати необхідні рішення. Тому належна робота наглядової ради бізнес-омбудсмена є надзвичайно важливою”, - прокоментував рішення Уряду Степан Кубів.

Довідково

 Рада бізнес-омбудсмена утворена за ініціативою Мінекономрозвитку для покращення здійснення підприємницької діяльності.

Керівним органом є наглядова рада, яка складається з уповноважених представників Уряду, міжнародних фінансових установ (Європейський банк реконструкції та розвитку, Організація економічного співробітництва та розвитку), а також представників бізнес-асоціацій (Американська торговельна палата в Україні, Європейська бізнес асоціація, Федерація роботодавців України, ТПП України, Український союз промисловців і підприємців).

Наглядова рада Ради бізнес-омбудсмена вносить подання щодо кадрових призначень, затверджує Регламент та вносить зміни до нього, здійснює нагляд за діяльністю Ради та приймає рішення щодо інших питань щодо діяльності Ради.

 

версія для друку