українська російська англійська
Міністерство інфраструктури в межах компетенції сприяє рятувальним службам щодо врегулювання ситуації в м. Калинівка Вінницької області, - Володимир Омелян
27.09.2017 | 19:07
Міністерство інфраструктури України

Три пожежні потяги ПАТ «Укрзалізниця» з працівниками ДСНС підготовлені для роботи у Вінницькій області з метою локалізації та тушіння пожежі на військових складах, розташованих неподалік м. Калинівка. Створено оперативний штаб ПАТ «Укрзалізниця». При необхідності вже готові пасажирські поїзди для подальшої  евакуації населення з місця надзвичайної події.

Закрито рух для всіх видів транспорту на автодорозі державного значення  М-21 Житомир – Могилів-Подільський. Державним агентством автомобільних доріг України «Укравтодор» організовується допомога та сприяння водіям щодо об’їзду місця надзвичайної ситуації.

Регіональною філією ПАТ «УЗ» «Південно-Західна залізниця» закрито рух в парному і непарному напрямку перегону Сосенка – Калинівка, ДН-3 Жмеринка та організовано рух поїздів в об’їзд.

Задля безпеки польотів введено заборону на використання повітряного простору над територією м. Калинівка радіусом 50 км. Радіус закриття повітряного простору може зменшуватись в залежності від доручень Генерального Штабу Збройних Сил України.

Військові підрозділи ДССТ готові в будь-який час приступити до розмінування інфраструктурних об’єктів у разі надходження відповідної вказівки.

За словами Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, Міністерство інфраструктури України перебуває на оперативному контакті з керівництвом ДСНС, Міністерства оборони та в межах компетенції сприяє рятувальним службам щодо врегулювання ситуації в м. Калинівка Вінницької області.

 

версія для друку