українська російська англійська
Міністр національної оборони Канади і державний секретар Міноборони України відвідали Міжнародний центр миротворчості і безпеки
28.09.2017 | 09:19
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

27 вересня в рамках офіційного візиту в Україну делегація Міністерства національної оборони Канади на чолі з Міністром національної оборони Канади Харджитом Сінгх Сейджанном відвідала Міжнародний центр миротворчості та безпеки на Львівщині. Від української сторони у заході взяв участь державний секретар Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр Дублян.

Під час відвідання Міжнародного центру миротворчості та безпеки начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук провів брифінг щодо структури, можливостей і завдань центру.

Своєю чергою начальник новоствореного Центру імітаційного моделювання підполковник Павло Рожко зазначив, що на сьогодні Центр є одним із найсучасніших та найбільших тренувальних комплексів подібного типу в Східній Європі і його було збудовано завдяки тісній співпраці ЗС України з країнами-партнерами.

За словами офіцера, на базі Центру готуватимуться штаби рівня батальйон-бригада для механізованих, танкових, високомобільних десантних військ і частин ЗС України, а також інші штаби військових формувань силових структур України. Окрім того, тут проводитимуться командно-штабні комп’ютерні навчання (тренування, воєнні ігри) рівня «рота-бригада». Також під час навчання впроваджуватимуться в процес підготовки та повсякденну діяльність підрозділів сучасні інформаційні технології (імітаційне моделювання бойових дій), системи конструктивного (Constructive), віртуального (Virtual)  інструментального (Live) моделювання та військових комп’ютерних ігор (Gaming).

«Дякую канадській стороні за підтримку та допомогу у справі реформування Збройних Сил відповідно до стандартів країн-членів НАТО. Ваша партнерська допомога щодо підготовки інструкторами українських військовослужбовців є важливою», – наголосив під час зустрічі державний секретар Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр Дублян.

Після брифінгу іноземна делегація ознайомилась із навчально-матеріальною базою новоствореного Центру імітаційного моделювання.

«Я приємно вражений змінами, які відбулися тут з часу мого минулорічного візиту в Україну, – зазначив під час зустрічі Міністр національної оборони Канади Харджит Сінгх Сейджанн. – Нам важливо дізнатися, з якими проблемами ви стикаєтесь і яку допомогу ми можемо надати задля їх вирішення. Для нас також дуже цінні і важливі знання та досвід українських військовослужбовців – наші військові інструктори теж навчаються у своїх українських колег».

Також в ході візиту канадська військова делегація оглянула територію та навчальні місця Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

 

версія для друку