українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників освіти
01.10.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю працівників освіти України з професійним святом!

Якісна освітня система – запорука суспільного прогресу. Інвестиції в освіту – це інвестиції у майбутнє нації, у розвиток країни. Тому кореляція якісної освіти з матеріальним благополуччям, всебічним гармонійним розвитком, суспільною динамікою є незаперечною. Наше завдання – побудова якісної, сучасної, динамічної освітньої системи усіх рівнів, яка відповідатиме вимогам часу і сформує висококласних спеціалістів та відповідальних активних громадян.

Така освітня система повинна не лише задовольнити потреби тих, хто буде адаптуватися до сучасного світу та його викликів, а і створити належні умови для педагогів. Тому в рамках освітньої реформи Уряд окремим вагомим пріоритетом визначає суспільний і соціальний статус працівників освіти. Гідна винагорода за працю, належне матеріально-технічне забезпечення, стимули для підвищення власного професійного рівня – ті елементи освітньої системи, які працюватимуть на благо всього суспільства. Наша країна має фантастичний людський потенціал, висококласних фахівців, які здатні вирішувати завдання найвищої складності.

Бажаю всім освітянам міцного здоров’я та гідної винагороди, людської подяки за Вашу важливу працю! Впевнений, що разом нам вдасться модернізувати освітню систему, яка посилить інтелектуальний та економічний потенціал країни.

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                              Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку