українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня ветерана
01.10.2017 | 09:01
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Дорогі ветерани!

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – це також і День ветерана.

Суспільство має слушну нагоду виявити людський обов’язок і подякувати найповажнішій частині суспільства – людям похилого віку, ветеранам і представникам попередніх поколінь за багаторічну працю, гідний досвід і підготовку до життя наступників.

Мудрість, любов до рідної країни, віра в краще майбутнє дітей та онуків – ті риси, які ми переймаємо від старших поколінь, крокуючи власним шляхом і надихаючись великими звершеннями наших попередників. Наші ветерани – гідний приклад патріотизму, бойової та трудової звитяги, служіння і обов’язку перед Батьківщиною.

Висловлюю вдячність також ветеранам, які і далі залишаються в строю і самовіддано захищають територіальну цілісність, державний суверенітет і незалежність України. Ваші бойові та трудові подвиги на благо України, дорогоцінний досвід і високий професіоналізм надихатимуть прийдешні покоління бути гідними громадянами.

Бажаю всім ветеранам і їх родинам міцного здоров’я, благополуччя, людської вдячності та пошани, а головне – довгих і мирних літ!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                          Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку