українська російська англійська
Ми створюємо всі умови, щоб високопрофесійні люди приходили на держслужбу, - Олександр Саєнко
28.09.2017 | 18:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Ми створюємо всі умови, щоб високопрофесійні люди приходили на держслужбу. Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко під час ефіру на каналі 112.Україна.

“Більше ніж півтисячі кандидатів вже подались на конкурси. Але головне - не кількість, а якість. Ми працюємо з асоціаціями випускників західних університетів, експертним середовищем різних галузей для того, щоб люди повірили та долучились до реформи”, - зазначив він.

“Єдиною мотивацією державного службовця не має бути фінансовий інтерес. Ми створили справедливі умови оплати праці на нових посадах, але я переконаний, що головною якістю, яку ми шукаємо, є бажання кандидата долучитись до реалізації реформ та впровадження змін в країні”, - додав він.

“Ми не пропонуємо новим людям просто прийти в діючу систему. Одна нова людина довго не може опиратись спротиву системи та втрачає мотивацію. Розуміючи це, сьогоднішня реформа, яка реалізується Урядом, не обмежується набором реформаторів на державну службу. Це досить кардинальна реформа системи, яка створює в міністерствах нову спроможність. Ми змінюємо регламент Кабміну та створюємо директорати, які будуть мати нові функції.

Людина буде мати всі інструменти, щоб вона могла реалізувати свій потенціал та досвід на держслужбі”, - зазначив Міністр.

Нагадаємо, в рамках реформи державного управління вже відкрито 109 конкурсів в 10-ти пілотних міністерствах, Секретаріаті Кабінету Міністрів та ЦОВВ. Ознайомитись з вакансіями та подати документи он-лайн можна на порталі https://career.gov.ua. До кінця поточного року планується відкрити більш ніж 900 вакансій.

 

версія для друку