українська російська англійська
Громадяни прагнуть більш якісної системи держуправління, - Олександр Саєнко
28.09.2017 | 19:28
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Коли в суспільстві лунають заклики до скорочення чисельності держслужбовців, насправді люди прагнуть більш якісної системи державного управління.  Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко під час ефіру на каналі 112.Україна.

“Є типові очікування громадян від державної служби. Вона має бути прозорою та ефективно витрачати кошти. Громадяни мають отримувати якісні послуги, не стояти в довгих чергах за довідками. Також система повинна продукувати якісні рішення проблем, з якими стикаються громадяни. Сьогодні громадяни очікують від державного апарату ефективності”, - пояснив він.

У рамках реформи державної служби в десяти пілотних міністерствах створено нові структури - директорати. Наразі триває процес набору працівників.

“Ми змінюємо функціонал державних органів. З’являться директорати, які будуть займатись саме розробкою урядових рішень. Міністерства повинні стати сучасними аналітичними центрами для вироблення та впровадження державних рішень”, - зазначив Олександр Саєнко.

“Надлишкові повноваження міністерств ми будемо відчужувати, передавати органам місцевого самоврядування та просто скасовувати. Тому станом на 1 травня 2018 року чисельність працівників міністерств скоротиться на 5% без врахування новостворених директоратів”, - прокоментував він.

Нагадаємо, в рамках реформи державного управління вже відкрито 109 конкурсів в 10-ти пілотних міністерствах, Секретаріаті Кабінету Міністрів та ЦОВВ. Ознайомитись з вакансіями та подати документи он-лайн можна на порталі https://career.gov.ua.  До кінця поточного року планується відкрити більш ніж 900 вакансій.

 

версія для друку