українська російська англійська
Громадська рада при Держфінмоніторингу продовжила свою роботу у новому складі
29.09.2017 | 10:06
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

У Держфінмоніторингу 28 вересня 2017 року на установчих зборах сформовано новий склад Громадської ради при Держфінмоніторингу.

До роботи у Громадській раді долучилися провідні інститути громадянського суспільства, які беруть активну участь в організації заходів із здійснення фінансового моніторингу.

Після установчих зборів відбулося перше засідання Громадської ради у новому складі, на якому затверджений керівний склад ради. Також було презентовано інформацію щодо підготовки законопроекту з метою імплементації у законодавство України положень Директиви ЄС 2015/849 Європейського Парламенту та Ради щодо запобігання відмиванню грошей та боротьби з тероризмом, поточного стану справ з проведення 5-го раунду взаємної оцінки експертами Комітету Ради Європи з питань оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL), а також обговорено інші організаційні питання діяльності Громадської ради.

З матеріалами установчих зборів та засідання Громадської ради можна буде ознайомитись на офіційному Веб-сайті Держфінмоніторингу у розділі «Зв’язки з громадськістю» / «Громадська рада» / «Протоколи та рішення засідань Громадської ради».

 

 

 

версія для друку