українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з українцями Канади
29.09.2017 | 16:22
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Про участь Росії в миротворчій місії на Сході України не може бути мови. Про це, перебуваючи з робочим візитом у Канаді, заявила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на зустрічі з українською громадою у Торонто. «Для завершення агресії Росії на Донбасі, повернення цих територій до складу України потрібна повноцінна миротворча місія ООН, мандат якої повинен охоплювати всі окуповані райони, включаючи ділянку українсько-російського державного кордону. І не може йтись ні про погодження діяльності Місії з російськими маріонетками, ні про участь в ній представників держави-агресора», – наголосила вона.

Віце-прем`єр-міністр також подякувала канадському Уряду та українцям Канади за активну всебічну підтримку України, зусиль, спрямованих на побудову сильної демократичної держави, а також допомогу в зміцненні українських Збройних Сил, реабілітації поранених, допомогу переселенцям, потужне сприяння у впровадженні глибинних демократичних реформ.

Іванна Климпуш-Цинцадзе поінформувала українську громаду про хід реформ в Україні та підкреслила, що пріоритетними реформами для України наразі є реформа системи державного управління, судоустрою, децентралізація, приватизація державних компаній, реформа системи держзакупівель, продовження податкової реформи, медична, пенсійна та земельна реформи.

Представники діаспори жваво цікавилися ситуацією в Україні та запевнили Іванну Климпуш-Цинцадзе в готовності приєднатися до ініціатив, покликаних підтримати Україну, зокрема, сприяти реабілітації військових, підтримувати освітні проекти та децентралізацію.

 

версія для друку