українська російська англійська
Представники Міненерговугілля взяли участь у роботі X Міжнародного інвестиційного форуму Херсонщини "Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток"
03.10.2017 | 09:39
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

29-30 вересня в м. Нова Каховка (Херсонська область) відбувся X Міжнародний інвестиційний форум Херсонщини «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Від Міненерговугілля участь у форумі взяли заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та заступник директора департаменту стратегії розвитку ПЕК та інвестиційної політики Міненерговугілля Віталій Кушніров.

Цьогорічним напрямком форуму стало позиціювання Херсонщини як платформи для екоінвестицій. Концепція заходу присвячена перспективам розвитку «зеленої економіки» в Україні, а також можливостям, які відкриваються на Херсонщині для втілення «зелених проектів».

«Рушійна сила нашої країни - це розвиток відновлюваної енергетики. Держава постійно рухається у цьому напрямку,  і Херсонщина може дати гарний приклад усій країні, як потрібно розвивати «зелену енергетику», і показати цей сталий розвиток», – зазначила під час урочистого відкриття Наталія Бойко.

У заході взяли участь вітчизняні та іноземні інвестиційні компанії, народні депутати та урядовці, представники дипломатичного корпусу, міжнародних фінансових та донорських організацій, експерти у сфері енергетики, економічного розвитку та інвестування, громадські організації та науковці.

Під час Форуму було презентовано широкий спектр можливостей для ведення бізнесу та інвестування в Херсонську область, масштабні інвестиційні проекти, які пропонують комплексне рішення для започаткування або розвитку бізнесу на Херсонщині.

 

версія для друку