українська російська англійська
Головнокомандувачі ЗС України та Королівства Швеція відвідали один з районів АТО
03.10.2017 | 11:32
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

2 жовтня начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко разом з Головнокомандувачем Збройних Сил Королівства Швеції генералом Мікаелем Бюденом відвідали один з районів проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Під час офіційного візиту в Україну військової делегації Королівства Швеція та поїздки до району АТО були обговорені питання активізації військово-політичного діалогу та уточнено перспективні напрямки і ефективні форми військового співробітництва між збройними силами України та Швеції.

Під час ознайомлення шведської делегації із безпековою ситуацією у зоні бойових дій, начальник Генерального штабу генерал армії України Віктор Муженко звернув увагу шведського колеги на критичний стан об’єктів цивільної інфраструктури, які постраждали від обстрілів російсько-терористичних військ.

Генерал армії України Віктор Муженко поінформував генерала Мікаеля Бюдена про те, що піки порушення режиму припинення вогню у зоні АТО з боку російсько-терористичних військ співпадають із черговими раундами мирних переговорів у Мінську, що засвідчує тиск Російської Федерації на переговорний процес.

Сторони також обмінялися досвідом із питань реформування та розвитку збройних сил обох держав та зміцнення дружніх партнерських відносин між Україною та Швецією.

 

 

версія для друку