українська російська англійська
Євген Нищук ознайомився зі станом реформування галузі культури Прикарпаття
03.10.2017 | 11:36
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

У рамках робочої поїздки на Прикарпаття Міністр культури України Євген Нищук зустрівся з головою Івано-Франківської ОДА Олегом Гончаруком з метою обговорення стану культурної галузі регіону, а також проблематикою, пов’язаною з розвитком культурних інституцій Івано-Франківщини.

Зокрема під час спілкування голова облдержадміністрації Олег Гончарук розповів про низку різножанрових культурно-мистецьких подій, які відбуваються в регіоні та знаходять підтримку як з боку обласної так і місцевої влади.

Міністр культури Євген Нищук наголосив на важливості, з огляду на здійснення реформи децентралізації, втілення нових проектів Міністерства культури щодо осучаснення локальних та регіональних культурних інституцій – клубів та бібліотек, створення на їх базі потужних культурно-освітніх центрів, приведення їх до відповідності з потребами місцевих громад.

“Прикарпаття - унікальний мистецький край, який має потужні культурні можливості для розвитку регіону та які можуть стати гарним імпульсом для розвитку місцевої економіки», – зазначив Євген Нищук.

«Добрим прикладом цього є масштабна культурна подія міжнародного значення, яка об’єднує країни Карпатського регіону через мистецтво - Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Carpathian Space-2017», який другий рік поспіль відбувався в місті Івано-Франківську. Саме через такі мистецькі проекти до України привертається увага міжнародної спільноти, створюється привабливий імідж країни, що створює передумови і для розвитку бізнесу й залучення інвестицій».

версія для друку