українська російська англійська
Павло Розенко привітав Федерацію роботодавців України з 15-річчям створення
03.10.2017 | 16:43
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко привітав Федерацію роботодавців України з 15-річчям створення.

«Наша держава сьогодні вийшла на траєкторію зростання. У державному бюджеті України на наступний рік зафіксоване зростання ВВП на рівні 3%, але, безумовно, спільно з роботодавцями ми повинні зробити все, щоб економіка зростала значно більшими темпами. Адже зростання економіки нам потрібне не заради самого зростання, а заради того, щоб покращувався рівень і якість життя наших громадян, підвищувалися соцстандарти, пенсії і заробітні плати», - сказав Віце-прем’єр.

Павло Розенко зазначив, що на сьогодні одними з основних напрямків роботи Уряду спільно з роботодавцями є ефективна реалізація реформи системи освіти, результатом якої має стати підвищення якості робочої сили, та забезпечення гідних умов оплати праці.

«Перед нами стоять спільні виклики - підвищення конкурентоздатності наших працівників, створення якісних робочих місць, зменшення обсягів неформальної зайнятості, реформування трудового законодавства, легалізація заробітної плати та забезпечення гідних умов оплати праці», - наголосив він.

«Впевнений, що активна співпраця Уряду із соціальними партнерами, сприятиме вагомим позитивним змінам соціально-економічного розвитку нашої держави задля підвищення рівня і якості життя українців», - підкреслив Павло Розенко.

«Для нас, для Уряду, дуже важлива міцна комунікація між соціальними партнерами. І я думаю, що рівень соціального діалогу сьогодні є на порядок вищим, ніж будь-коли раніше», - зауважив він.

 

версія для друку