українська російська англійська
Уряд послідовно відстоюватиме позицію прозорого повернення ПДВ, - Володимир Гройсман
04.10.2017 | 12:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України послідовно й наполегливо відстоюватиме запроваджену навесні цього року прозору систему повернення  податку на додану вартість і  буде усіма доступними способами припиняти спроби відновлення старих корупційних схем в цій сфері. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в контексті обговорення законодавчих ініціатив з удосконалення оподаткування.

Глава Уряду нагадав, що наразі працює електронний реєстр податкових документів, який унеможливлює будь-яке втручання в систему, виключає «людський фактор», а отже, знижує до нуля можливість корупції в сфері повернення ПДВ.  

«Я нікому не дам зруйнувати систему повернення ПДВ. Якщо хтось протягуватиме такі (корупційні) рішення – я вийду на трибуну Парламенту і голосно розповім про те, хто це робить. Ми прийняли історичне рішення запровадити прозору систему відшкодування ПДВ. Ми зруйнували старі схеми, і нікому не дамо можливості їх відновити. Це одностайна позиція Уряду і, впевнений, позиція Президента буде такою ж», - сказав Глава Уряду.  

 

 

версія для друку