українська російська англійська
Ігор Насалик виступив із доповіддю у Варшаві на конференції "День енергетики України в Польщі"
04.10.2017 | 14:41
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Делегація України на чолі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом в рамках конференції «День енергетики України в Польщі» презентує стратегічні напрямки розвитку енергетичного сектору України та потенційні напрямки українсько-польського співробітництва.

Ігор Насалик виступив із доповіддю «Стан енергетики України у процесі модернізації та інтеграції до ЄС. Ключові проекти».

Міністр наголосив, що важливими питаннями на сьогодні залишаються диверсифікація джерел та шляхів енергопостачання, енергетична безпека та енергонезалежність України.

Тому взаємовигідна співпраця України та Польщі дасть можливість збільшення технічних потужностей газотранспортної системи для імпорту та диверсифікації джерел постачання природного газу шляхом забезпечення його транспортування як з Республіки Польща в Україну, так і в зворотному напрямку.

Ці кроки є необхідними для ефективної інтеграції енергетичних ринків  України до ринків ЄС та зміцнення енергетичної безпеки регіону.

«Україна вже здійснила значні зрушення на шляху до глибоких і системних реформ в енергетиці. Реформа енергетичного сектору України відповідно до ринкових засад функціонування, конкуренції і норм законодавства ЄС стимулюватиме підвищення його ефективності в цілому та сприятиме розвитку економічної діяльності суб’єктів енергетичного сектору та залученню інвестицій», - наголосив Ігор Насалик.

У заході беруть участь польські бізнесмени та експерти в енергетичній галузі, представники польських фінансових інституцій, представники ЗМІ.

 

версія для друку