українська російська англійська
За ініціативи МТОТ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між UNOPS та м. Маріуполь
04.10.2017 | 18:01
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ

За ініціативи МТОТ в офісі UNOPS  відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між UNOPS та м. Маріуполь. В рамках угоди місту Маріуполь буде надана інформаційна, організаційна та фінансова підтримка щодо відбору та реалізації перспективних проектів, зокрема  у питаннях водозабезпечення та електропостачання.

Свої підписи під Меморандумом поставили керівник програми Регіонального офісу UNOPS у Європі Армен Чобанян та міський Голова Маріуполя  Вадим Бойченко.

За словами Вадима Бойченка, підписання Меморандуму відкриє додаткові можливості для міста в реалізації необхідних інфраструктурних проектів.

«Підписаний Меморандум, формує міст по якому ми будемо інтегрувати території. І рано чи пізно, та стіна, той розлам, який стався – вона впаде. Я в це вірю. Завдяки вам у нас з’явилася можливість реалізувати децентралізацію водозабезпечення Маріуполя. Ця проблема не вирішувалася 70 років», – заявив Вадим Бойченко.

В свою чергу Георгій Тука зазначив, що підписання Меморандуму дозволить залучити практичну допомогу в реалізації важливих для міста проектів з боку UNOPS.

«Я також маю внутрішнє переконання, що Маріуполь буде першим пілотним містом в реалізації проекту будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб та проектів UNOPS», – сказав Георгій Тука.

Нагадаємо, підписання Угоди між Урядом України та Управлінням ООН з обслуговування проектів (UNOPS) щодо відкриття офісу UNOPS в Україні відбулося 22.11 2016 р. Угоду підписав Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш. Від Управління ООН з обслуговування проектів – заступник Генерального секретаря ООН, Виконавчий директор UNOPS Грете Фаремо.

ЮНОПС працює більш ніж у 140 країнах-членах ООН, надає послуги з управління програмами та проектами у будь-якій сфері, що підпадає під мандат ООН, з гуманітарними цілями та цілями розвитку. Також ЮНОПС є центральним органом у системі ООН з проведення закупівель для виконання мандату організації.

Діяльність офісу стосується закупівель, управління підрядами, будівельних робіт та інфраструктурних проектів  – майже 2500 проектів на рік. Фінансування здійснюється за рахунок надання послуг в управлінні проектами – обсяг приблизно 1 млрд  дол  щороку.

 

 

версія для друку