українська російська англійська
У ДСНС підписано Меморандум про співпрацю в галузі електронного урядування
04.10.2017 | 18:05
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

4 жовтня Державна служба з надзвичайних ситуацій зробила потужний крок вперед на шляху до реалізації затвердженої Урядом Концепції розвитку електронного урядування в Україні. Адже сьогодні відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між ДСНС, Державним агентством з питань електронного урядування України, Фондом «Євразія» та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в галузі електронного урядування.

Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко, Заступник директора проекту міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», фонд «Євразія» Леся Чміль, Президент міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях, керівники структурних підрозділів та представники апарату ДСНС України.

Як зазначив Микола Чечоткін, Державна служба України з надзвичайних ситуацій однією з перших підписує Меморандум про співробітництво у цій галузі.

«На цей час нами вже мінімізовано кількість адміністративних послуг, що надаються ДСНС та її територіальними підрозділами, а також суттєво спрощено процедуру їх отримання. Водночас підписання Меморандуму про співпрацю допоможе зменшити корупційні ризики при отриманні цих послуг за рахунок відкритості та прозорості», - зауважив Микола Чечоткін.

Він також додав, що сьогодні Державною службою України з надзвичайних ситуацій здійснюються важливі для бізнес-клімату в Україні послуги, які потребують якнайшвидшої трансформації в електронну форму. Це подання та реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання до вимог законодавства з питань пожежної безпеки, а також ліцензування господарської діяльності з виконання робіт та надання послуг протипожежного призначення.

В свою чергу, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко подякував учасникам зустрічі за політичну волю та підтримку в реалізації проекту співпраці в галузі електронного урядування, який у підсумку має призвести до зменшення бюрократії в України.

Водночас Заступник директора проекту міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» Фонду «Євразія» Леся Чміль висловила слова підтримки органам державної влади, які стають чемпіонами у боротьбі з корупцією, а також наближують надання послуг громадянам та бізнесу у найбільш легкій та зручній формі.

У заключному слові Президент міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях зазначив, що електронне урядування — це ключ до реформ.

Вже найближчим часом сторони розпочнуть реалізацію завдань, визначених Меморандумом щодо запровадження електронних інструментів управління в адміністративних процесах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що дозволить як спростити процес надання послуг, так і реалізувати цілі Концепції розвитку електронного урядування в Україні.

 

 

версія для друку