українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
05.10.2017 | 09:14
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби пасажиро-транспортний потік через контрольні пункти в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, залишався на рівні попереднього дня.

Загалом в КПВВ було оформлено 32,8 тисячі осіб та 4,5 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7410 осіб та 980 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7350 осіб та 1345 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6830 осіб та 1350 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3460 осіб та 860 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7780 осіб.

Сьогодні вранці в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» –80/80; «Мар’їнка» – 50/60; «Новотроїцьке» – 20/10; «Гнутове» – 30/30.

Учора, в КПВВ «Майорське» та «Гнутове» військовослужбовці Держприкордонслужби виявили 4 підроблені документи. З ними намагались перетнути лінію розмежування в обидва боки наші співвітчизники. В документах були підроблені печатки та підписи. Всіх осіб передано співробітникам Нацполіції та направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінального правопорушення за підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів.

В «Мар’їнці» прикордонники Краматорського загону виявили автомобіль з вантажем автозапчастин на загальну суму 20 тисяч гривень. Транспортний засіб слідував до неконтрольованої території. Наразі його передали представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Через «Новотроїцьке» до неконтрольованої території прослідувало 11 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем. Автівки перевозили продуктові набори, медичні препарати,  гігієнічні набори, будівельні матеріали загальною вагою понад 165 тонн від Місії Міжнародного комітету «Червоний Хрест». Вантаж призначався для жителів окремих районів Донецької та Луганської областей.

 

 

версія для друку