українська російська англійська
Глава Уряду на Форумі КМЕФ: Глобальний світ дивиться на Україну як на надійного партнера
05.10.2017 | 11:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна демонструє економічне зростання, і це якісна позиція для того, аби змінити модель економіки, розпочати створювати додану вартість в середині держави і довести світу, що Україна насправді надійний партнер для інвестування та запровадження інновацій. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі.

«Глобальний світ дивиться на Україну, як на надійного партнера, - сказав Глава Уряду. – Україна розпочинає зростання. Багато країн світу боряться за те, щоб зробити свою економіку міцною, забезпечити високу якість життя, і конкуренція  в світі очевидна. Сьогодні важко знаходити рішення для того, щоб ставати й залишатися лідерами. І Україна пройшла непростий шлях – від слабкої економіки та десятиліть втрачених можливостей. Але сьогодні ми маємо історичний шанс стати великою, економічно сильною й розвинутою країною. І можливо це найбільший шанс на континенті. Маємо багато сфер, які потребують модернізації й змін – від національного законодавства до впровадження нових інноваційних рішень та зміни моделі економіки держави».

Володимир Гройсман підкреслив, що  економічне зростання – пріоритет роботи Уряду. Наступного року цей показник сягне 3%, але він має і може збільшитися за умов проведення реформ і реалізації як нових ініціатив, так і впровадження вже погоджених пропозицій. Серед них – проведення прозорої приватизації й залучення, таким чином, інвестицій та технологічних новацій, подальший розвиток інструментів роботи з інвесторами через Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest та Національний комітет з промислового розвитку, розвиток освіти та створення технологічних парків в новому законодавчому полі.

«Ми маємо свої лідерські позиції у світі. Але  я знаю і те, що в інших куточках світу, де створюється інноваційний  продукт, є український інтелект.  Ми маємо все зробити для того, аби цей інтелект використовувати в Україні і створювати продукт в Україні,  - сказав Глава Уряду. – Тож завдання – сформувати законодавство для створення індустріальних парків. Ми вперше закладаємо в проект бюджету на 2018 рік фінансування Фонду  підтримки інновацій. Ми тільки розпочинаємо цей шлях, але я точно знаю, що інновації та інноваційні рішення будуть розвиватися».  

Довідково

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) проходить за підтримки Українського союзу промисловців та підприємців та Фонду “KFund”. Нинішня зустріч – четверта. Ключові теми  - економічні питання не лише в контексті України, а всього світу. КМЕФ - потужна дискусійна платформа, яка цього року об'єднала 1500 делегатів, з 30 країн. Партнерами Форуму є 39 провідних компаній України й світу – представників різних галузей економіки, включаючи IT, телекомунікації, автопром, банківський сектор тощо.  

 

версія для друку