українська російська англійська
На Запоріжжі аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 51,5 млн грн
05.10.2017 | 12:43
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня - вересня 2017 року в ході контрольних заходів фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 51, 5 млн гривень.

Завдяки заходам, що вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 62 управлінських рішення та врахували 41 пропозицію за підсумками державних фінансових аудитів.

Крім того, правоохоронним органам передано 37 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 14 досудових розслідувань та вручено 23 письмових повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

За допущені порушення 66 осіб притягнуто до адміністративної та 31 – до дисциплінарної і матеріальної відповідальності.

 Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції на загальну суму майже 23,1 млн гривень.

Нагадаємо, що протягом січня-серпня 2017 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 47 млн грн.

 

 

версія для друку