українська російська англійська
Прийняття Закону "Про довірчі послуги" - шанс для країни зробити якісний ривок у своєму розвитку, - Павло Петренко
05.10.2017 | 16:23
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Завдяки прийняттю Закону «Про довірчі послуги» Україна має шанс зробити ривок у своєму розвитку та перетворитися на країну цифрових технологій. Про це сьогодні, виступаючи в рамках Київського міжнародного економічного форуму, повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Парламент прийняв надзвичайно важливий для подальшого розвитку країни Закон «Про електронні довірчі послуги». Це закон, який створює в Україні всі можливості для того, щоб зробити якісний ривок і перетворити Україну на країну цифрових технологій», - зазначив очільник Мін’юсту.

За його словами, прийнятий парламентаріями документ забезпечує законодавче підґрунтя для запуску в нашій країні найбільш прогресивних технологій, починаючи від транскордонних електронних договорів і закінчуючи ідентифікацією українців через BankID чи MobileID.

«Це нова реальність, яка запускає в Україні повноцінне електронне урядування і зачіпає всі сфери життя – бізнесу, управління державою, комунікацій. Це реальність, яка дає можливість через смартфон отримати всі послуги держави, яка прибирає маніпуляції і побутову корупцію, яка дає можливість бізнесу створювати нові конкурентні продукти», - додав Міністр юстиції.

Павло Петренко також зауважив, що Міністерство юстиції майже 4 роки запроваджує новації, які вже наблизили країну до цифрового майбутнього. Зокрема, Мін’юст повністю перейшов на цифровий документообіг. Відомство першим у країні запустило он-лайн сервіси, якими користуються мільйони українців без черг, хабарів і необхідності спілкування з чиновниками.

«Ми так само першими запровадили систему захисту даних Blockchain в нашій системі он-лайн торгів арештований майном OpenMarket. Далі ми переведемо на цю систему всі наші реєстри. Мін’юст готовий і надалі бути провідником цифрового майбутнього України», - резюмував Павло Петренко.

 

 

 

версія для друку