українська російська англійська
Степан Полторак взяв участь в урочистій церемонії з нагоди присвоєння найменування ЛИТПОЛУКРБРИГ імені Великого гетьмана К.Острозького
05.10.2017 | 19:41
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 5 жовтня, у Любліні (Республіка Польща) Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак разом з міністрами національної оборони Республіки Польща та Литовської Республіки взяв участь в урочистих заходах з нагоди другої річниці з дня створення Литовсько-Польсько-Української бригади.

Міністри оборони країн-засновниць ЛИТПОЛУКРБРИГ взяли участь в офіційній церемонії з нагоди присвоєння найменування ЛИТПОЛУКРБРИГ імені покровителя багатонаціональної бригади – Великого гетьмана Костянтина Острозького.

«Історичність сьогоднішньої події у тому, що наша багатонаціональна бригада отримала важливі ознаки військового формування – свій Бойовий Прапор та почесне найменування. ЛИТПОЛУКРБРИГ відсьогодні нестиме почесне ім’я гетьмана Костянтина Острозького. Історичність цієї миті і в тому, що бригаду створено не заради агресії, а заради миру. І головне завдання цього підрозділу – зберегти мир», – зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, вітаючи військовослужбовців.

 

версія для друку