українська російська англійська
Геннадій Зубко: Розробку нормативної бази по Фонду енергоефективності закінчимо до кінця року
09.10.2017 | 13:23
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Щодо старту Фонду енергоефективності: вже прийнято закон «Про Фонд енергоефективності», наразі готується нормативна база, яка затвердить його статут, дозволить обрати наглядову раду, закріпить процедури. Наші міжнародні партнери вже задекларували перший транш фінансування Фонду енергоефективності спільно з держбюджетом України на 50 мільйонів євро. Про це під час міжнародного форуму Сталої Енергетики SEF-2017 KYIV повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Основне питання – створення процедур. Важливо, яким чином працюватиме міждонорський фонд для фінансування, яким чином пропонуватимуться продукти, як вони технічно і фінансово будуть підкріплені. І головне питання – забезпечення прозорості діяльності роботи Фонду», - зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що під час реалізації проектів Фонду банки працюватимуть напряму із клієнтами. «Фонд працюватиме тільки із створення продуктів та технічних рішень, далі – банки отримають співфінансування від міжнародних партнерів і бюджету України для реалізації цих проектів», - наголосив він.

«Плануємо всю нормативно-правову базу щодо роботи Фонду закінчити до кінця року. Реально Фонд запрацює вже у наступному році», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку