українська російська англійська
За підтримки Мінмолодьспорту 100 дітей зі сходу відвідають футбольний матч Україна-Хорватія
09.10.2017 | 18:11
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

9 жовтня до Міжнародного дитячого центру “Артек “, що в Пущі-Водиці, завітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Нині там відпочивають діти зі сходу, які отримали можливість  підтримати  Національну збірну України з футболу у вирішальному матчі з командою Хорватії.

100 дітей із родин внутрішньо-переміщених осіб та дітей, які проживають в населених пунктах, що на лінії зіткнення, приєднаються до багатотисячної  когорти вболівальників у рамках соціального проекту “1000 дитячих посмішок”. Цей захід було організовано Всеукраїнською громадською організацією “Українська мрія” за підтримки Мінмолодьспорту.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов разом з головою ради ВГО “Українська мрія” Миколою Оскомою передали юним фанам квитки на матч, шарфи вболівальників та тематичну книги.

“Потрапити на матч збірної — мрія кожного вболівальника. Тим більше, якщо це така важлива гра як матч десятого туру відбору на чемпіонат світу – 2018 між збірними України та Хорватії. Нам потрібна перемога.  Будемо разом вболівати з усіх сил, наполегливо, енергійно, творчо”, - наголосив Ігор Жданов.

“Будемо тримати кулаки, щоб українці здобули перемогу. Щоб у вас з'явились посмішки на обличчі. Знаю, що частина ваших родин виїхала після початку збройної агресії РФ на сході, частина з вас й досі проживає на лінії розмежування. Я вірю, що рано чи пізно на всіх цих територіях  буде мир, а наша держава буде цілісною.  Ми будемо допомагати відновлювати все те, що там зруйновано. Тож бажаю, аби ваші очі світилися, а на обличчі сяяла посмішка”, - додав він.

Підтримувати рідну збірну на глядацьких трибунах “НСК “Олімпійського” діти будуть запальними кричалками, дивізами, піснями. Їх “генеральну репетицію” вони провели прямо в актовій залі МДЦ.

 

версія для друку