українська російська англійська
Привітання Володимира Гройсмана працівникам сфери стандартизації та метрології з нагоди професійного свята
10.10.2017 | 09:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні працівники сфери стандартизації та метрології!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з нагоди професійного свята та Всесвітнього дня стандартів!

В умовах глобальних торговельно-економічних процесів стандартизація та метрологія забезпечують ефективне регулювання ділового середовища, його адаптацію до сучасних викликів і підвищення рівня конкурентоспроможності вітчизняної продукції на світовому ринку. Ключовою умовою успіху українських товаровиробників і бізнесу є  завоювання високого авторитету на європейському та міжнародному рівні.

Цього року Всесвітній день стандартів проходить під гаслом: “Стандарти роблять міста розумнішими”. Так, світова спільнота акцентує увагу на базовій потребі сучасного людства — раціонального впорядкування урбаністичного простору, який швидкими темпами розширюється. Уряд та органи місцевого самоврядування одностайні в тому, що сучасні міста та населені пункти повинні забезпечувати гідну якість життя для громадян. Саме за допомогою сучасної системи стандартів поступово можна реалізувати ряд соціальних, економічних, освітніх проектів, які зроблять наші міста привабливішими та комфортнішими для проживання. Це комплексне питання, що стосується запровадження технологій енергоефективності, забезпечення людей екологічно чистою енергією та ресурсами, раціонального транспортування та комунікацій, удосконалення управління сміттям і відходами, а загалом — створення соціально та економічно збалансованих і самодостатніх громад.

Переконаний, подальше засвоєння і використання базових принципів міжнародних і європейських стандартів дасть змогу українцям підвищити якість життя, стимулюватиме бізнес і промисловість здійснювати модернізацію свого виробництва, впевнено рухатися всій країні у фарватері світових процесів.

Висловлюю подяку всіх працівникам галузі за ту кропітку щоденну працю, що встановлює новітні підходи в царині стандартизації та метрології. Завдяки цим зусиллям наша країна переживає важливі перетворення і стає кращою.

Дорогі колеги! Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту і великих звершень!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                  Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку