українська російська англійська
Після завершення Міжнародної спеціалізованої виставки озброєння ми підпишемо контракт на закуплю БТР-4Е останньої модернізації, - Степан Полторак
10.10.2017 | 17:14
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Після завершення Міжнародної спеціалізованої виставки озброєння ми підпишемо контракт на закуплю БТР-4Е останньої модернізації. Про це повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак сьогодні, 10 жовтня, під час відвідування XIV Міжнародної спеціалізованої виставки озброєння та військової техніки, яка проводиться у столичному Міжнародному виставковому центрі.

“Мені сподобався БТР-4 останньої модернізації. Він зовсім змінився у порівнянні з тими, які ми закуповували у 2014 році. Це зовсім інша машина, враховані та усунені всі недоліки. Вона набагато краще поводиться на воді, плаває, краще броньована, набагато кращою стала система управління, безпечнішою для водія і командира, покращено протимінний захист, порядок завантаження і вигрузки особового складу. Тобто, якщо порівняти ту машину, яка була у 2014 році і зараз, відбулося близько 100 доопрацювань”, – розповів Степан Полторак. 

Міністр оборони України повідомив, що після завершення цієї виставки буде підписано контракт на закуплю таких БТР-4Е.

Він також наголосив, що враховуючи фінансовий ресурс, який Міністерство оборони отримало влітку, зараз проходить процедура підписання договорів і початок виробництва танків “Оплот”.

Окрім цього, у 2017 році було зроблено зміни до державного оборонного замовлення, і планується значно збільшити замовлення для Збройних Сил України на протитанкові ракетні комплекси “Стугна”, “Корсар” та інші.

У павільйонах та на відкритих майданчиках виставки, яка проводиться напередодні Дня захисника України, представлено натурні зразки військової техніки та озброєння. Виставка «Зброя та безпека» демонструє також процес імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції. Міністр оборони України ознайомився із представленими останніми зразками озброєння та військової техніки українського та іноземного виробництва.

 

версія для друку