українська російська англійська
Павло Розенко на відкритті 69-го Франкфуртського книжкового ярмарку: Підтримка української культури та книговидання - це шлях до процвітання України
11.10.2017 | 11:20
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко взяв участь в урочистому відкритті 69-го Франкфуртського книжкового ярмарку. Відкрили захід увечері 10 жовтня Канцлер ФРН Ангела Меркель та Президент Франції Еммануель Макрон.

У своїх виступах учасники церемонії відкриття наголошували на  величезній ролі культури і книговидання у сучасному світі. «Україна не має відриватися від світових і європейських тенденцій. Підтримці української культури та книговидання - бути. Бо це є розвиток, бо це є, в тому числі, і шлях до процвітання України!» - підкреслив Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

Як відомо, національний стенд України, офіційне відкриття якого відбудеться 11 жовтня,  на Франкфуртському книжковому ярмарку представить здобутки 17 українських видавництв. Серед них видання «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ», «Видавництва Старого Лева», Фонду ArtHuss,  «Родоводу», «Фоліо», «Смолоскипа», Книжкового клубу «Сімейне дозвілля», видавництв «Либідь», «Кальварія», Агенції культурного розвитку тощо.

 

версія для друку