українська російська англійська
Землевпорядники Сумщини спрямували до бюджету більше трьох мільйонів гривень за надані адміністративні послуги
11.10.2017 | 12:06
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку  2017  року фахівці  Головного управління Держгеокадастру у  Сумській області надали більше 40 тисяч адмінпослуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нарахована плата у розмірі 3 097 599 гривень. Кошти спрямовано до загального фонду місцевого  бюджету.

Найбільше електронною послугою замовлення витягу з Державного земельного кадастру скористались мешканці районів Сумщини Буринського – 1246 витягів, Сумського – 742 витяги та Лебединського – 559 витягів (за місцем розташування земельних ділянок).

На безоплатній основі громадяни отримали більше 125 тисяч послуг. Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки, про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі  тощо.

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.

 

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), що утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку