українська російська англійська
Співпраця з Програмою розвитку ООН дозволить забезпечити сталий розвиток енергетичної галузі України
11.10.2017 | 15:02
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулася зустріч із представниками Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Зустріч провела заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко. Учасники обговорили актуальні питання поглиблення співпраці з ПРООН у сфері енергетики, виконання Порядку Денного 2030 та досягнення Цілей сталого розвитку.

Наталія Бойко окреслила основні цілі Енергетичної стратегії України до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність» та повідомила про поточні реформи, в результаті яких Україна прагне досягти сталого енергетичного розвитку.

У свою чергу Ростислав Врбенський, заступник Регіонального Директора ПРООН повідомив про новий Стратегічний План ПРООН на 2018-2021 роки, який відображає бачення розвитку ПРООН протягом наступних чотирьох років та висловив зацікавлення щодо інтенсифікації співробітництва між сторонами.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей щодо опрацювання можливих шляхів співробітництва в рамках реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року з точки зору сталого енергетичного розвитку.

 

версія для друку