українська російська англійська
Розпочалася ІХ нарада Уповноважених урядів України та Румунії
11.10.2017 | 18:34
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Зазначена нарада відбувається у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

Українську делегацію очолює Михайло Хорєв, Уповноважений Уряду України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, перший заступник Голови Державного агентства водних ресурсів України.

Румунську делегацію очолює Адріана Петку - Уповноважений Уряду Румунії з виконання Угоди між Урядом Румунії та Урядом України про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, Державний секретар Міністерства вод та лісів Румунії.

Почалася зустріч з офіційного відкриття роботи ІХ наради Уповноваженим Румунії Адріаною Петку. Вона поінформувала присутніх про реалізацію румунською стороною завдань, які випливають з рішень попередньої наради, що відбулася 1-2 листопада 2012 року у м. Ужгород, Україна.

У відповідь Уповноважений України Михайло Хорєв також надав румунським колегам вичерпну інформацію щодо виконання українською стороною вищезазначених рішень.

Під час наради, окрім іншого, cторонами було здійснено взаємний обмін інформацією стосовно стану виконання Регламентів співробітництва в районах річкових басейнів.

Зокрема, детально опрацьовано Регламенти румунсько-українського співробітництва щодо захисту від паводків на водотоках та внутрішніх водах; обміну метеорологічними та гідрологічними даними між Румунією та Україною; оцінки якості прикордонних вод та заходів, що вживаються при їх забрудненні.

Після активного обговорення координаторам робочих груп було доручено узгодити регламенти двостороннього співробітництва.

За результатами наради буде підписано Протокол, який є обов’язковим для виконання як українськими, так і румунськими відомствами.

 

версія для друку